Здоров'я тіла починається з ротової порожнини

22.11.2020

Оптимальний догляд за порожниною рота і горлом дозволяє запобігти інфекції організму, аналогії про те, як діє належна гігієна рук чи дотримання дистанції.

Прості заходи дивним чином впливають на ефективність профілактики інфекцій.

Сьогодні ми всі знаємо про важливість дотримання соціальної дистанції та належної гігієни рук. Але той факт, що оптимальний догляд за порожниною рота та горла може забезпечити профілактику інфекцій; ще не міцно закріпився у суспільній свідомості.

Інфекції переважно викликаються мікроорганізмами, такими як:

  • віруси,
  • Бактерії,
  • Грибки.

Перш, ніж мікроорганізми зможуть запустити механізм інфекційного захворювання організмі, їм потрібно "пробратися" в організм.

У такому випадку область рота та горла має ключове значення.

При попаданні мікроорганізмів в організм через ротоглотку, кількість мікроорганізмів виявляється вирішальним для подальшого розвитку інфекції.

Поки що мікроорганізми ще знаходяться в нашій ротоглотці, їх кількість можна зменшити з використанням ополіскувачів для рота до рівня, що робить розвиток інфекції неможливим. Крім того, використання антимікробних ополіскувачів для рота може деактивувати мікроорганізми.

Дослідження 1, проведене в лабораторних умовах, показало, що через 30 секунд використання ополіскувачі для рота знижують кількість вірусів Sars-CoV-2 до настільки, що віруси більше не виявляються.

На підставі цих доклінічних даних можна припустити, що щоденне полоскання рота та горла знижує вірусне навантаження настільки суттєво, що інфікування стає неможливим!

Антимікробна дія олії чайного дерева відома вже давно. Наприклад, під час Другої світової війни австралійські солдати використовували олію чайного дерева для обробки ран та захисту від інфекцій.

Сьогодні олія австралійського чайного дерева успішно використовується у спеціально розробленої компанією Wild Pharma продукції під брендом TEBODONT®.

Ця продукція застосовується як альтернатива натуральному походження у стоматології, для лікування та профілактики. Вона рекомендована стоматологами та стоматологами-гігієністами для забезпечення оптимальної гігієни зубів та порожнини рота.

Дослідження 2 з використанням TEBODONT® також показали:

  • успішну боротьбу з інфекціями в області рота та горла,
  • ефективне знищення мікроорганізмів.

1 ТЛ Мейстер et al., Віруліцидна ефективність різних ополіскувачів для порожнини. рота при тяжкому гострому респіраторному синдромі Коронавірус 2, J. Inf Dis, 2020, PMCID: PMC7454736

2 A Хаслер, Олія чайного дерева під час догляду за ротовою порожниною, Швейцарія. Med. Zeit. Phytotherapie, 2006,1, 2-4