Яка зубна паста добре відбілює зуби?

25.01.2021

Які зубні пасти справді відбілюють зуби?

SWISS CARE з впевненістю може відповісти на цей питання.

Справа у тому, що в асортименті зубних паст гідно представлений EMOFORM Diamond - результат досліджень швейцарської компанії Dr. Wild.

Він містить мікрочастинки сьогодення діаманту, які м'яко очищають і полірують поверхню зубів, не дратуючи та не травмуючи чутливі ділянки.

Зубна паста EMOFORM Diamond - без хімічних відбілювачів та ферментів.

Вона підходить для досягнення природної білизни зубів у людей з підвищеною чутливістю шийок зубів. Результатом є гладка та біла поверхня зубів, що надалі перешкоджає утворенню зубного нальоту та зубного каменю.

Для досягнення ефекту відбілювання рекомендовано чистити зуби цією пастою щонайменше 3 хвилин. Час чищення можна виміряти за допомогою спеціальних пісочних годинника з присоскою, які зручно кріпити на дзеркалі в ванною.

Якщо Ви хочете захистити зуби від фарбування, наприклад, внаслідок куріння, вживання кава, чаю - то Вам підійде зубна паста DEPURDENT. Вона має високу чистячу здатність, т.к. містить чистий та натуральний продукт - пемзу дрібного помелу. DEPURDENT не містить хімічних відбілювачів та консервантів.

У додаток, для більш тривалого збереження білизни зубів, SWISS CARE рекомендує використовувати Ополіскувач для порожнини рота DEPURDENT на щоденної основі. Він запобігає утворення зубного нальоту та фарбування зубів, допомагає зберегти природну білизну емалі. Фторид натрію запобігає карієс, а приємний смак надовго освіжає дихання. Ополіскувач - без лаурилсульфату, без спирту.

Вступив питання: ”Ремінералізуюча зубна паста що це?

Давайте, спочатку з'ясуємо, що таке ремінералізація.

Ремінералізація зубів ‐ це відновлювальний процес, сприяє поповненню відсутніх мінералів (Ca, P, F) у зубній емалі, починається при зниженні кислотності у порожнині рота. Завдяки ремінералізації покращується стійкість зуба до каріозних ураженням. Головну роль у поповненні мінерального вмісту емалі грає слина. Вона знижує рівень кислотності і, завдяки своєму складу, заміняє зруйновані раніше мінерали.

У асортимент SWISS CARE є спеціальна ремінералізуюча зубна паста EMOFORM Догляд за яснами. Вона здійснює догляд за ротовою порожниною з зміцнюючими мінеральними солями при запалення ясен, зубному нальоті, підвищеної чутливості та оголення шийок зубів. Мінеральні солі (сульфат калію, бікарбонат натрію, хлорид натрію, сульфат натрію) зменшують кровоточивість ясен та утворення зубного нальоту. Іде нейтралізація агресивного впливу кислот на емаль та дентин. Мінеральні солі стимулюють природне слиноутворення та запускають процеси фізіологічної ремінералізації, а також сприяють профілактиці карієсу.

Які бувають зубні пасти для чутливих зубів?

І на це питання SWISS CARE відповість точно: гарний вибір - зубна паста EMOFLUOR Daily Care. Вона містить високоактивне, стабілізоване фтористе олово (II) (1000 мг/л F- та 3000 мг/л Sn ).

У Чим особливість фториду олова?

Він утворює нерозчинні плівки на поверхні емалі та дентину, які механічно закупорюють дентинні канальці. Внаслідок цього передача хворобливого імпульсу на нервові закінчення зуба блокується, тобто. знижується Гіперчутливість зуба.

EMOFLUOR Daily Care рекомендовано для щоденного застосування.

Яку зубну пасту вибрати - вирішуйте самі, залежність від своїх потреб.

І виблискуйте білозубою посмішкою!