Про компанію

 

Ми збиралися назвати нашу компанію "A Bunch of Oral Health Zealots Doing Really Cool Stuff, Inc.", що в перекладі означає "Компанія ентузіастів, які дбають про здоров'я ротової порожнини та виробляють по-справжньому чудову продукцію", але ця назва не містилася на візитівку. Тому компанія одержала назву DenTek.

 

Компанія DenTek була заснована в місті Петалума, Каліфорнія, в 1984 Джоном Джаншескі (John Jansheski). З моменту створення, компанія DenTek фокусувалася на наданні споживачам інноваційної продукції з догляду за порожниною рота. Компанія розпочала свій шлях з одного продукту – Стоматологічного Очищувача, який був винайдений батьком Джона (а він був стоматологом – спадкоємність поколінь, чи не так?).

Стоматологічний Очищувач став «наріжним каменем», а потім DenTek почала розробляти й інші продукти з першочерговою метою – запропонувати сучасні інноваційні рішення найвибагливішим споживачам продукції з догляду за ротовою порожниною. І досі інноваційний підхід є основним принципом діяльності компанії DenTek. Після переїзду в місто Мерівіл, Теннесі, в 2001 році, DenTek створила десятки інноваційних продуктів по догляду за ротовою порожниною, що відповідають найвищим вимогам. І це ми лише розігріваємось. З урахуванням того, що в усьому світі люди приділяють все більше уваги догляду за порожниною рота, компанія DenTek дуже серйозно ставиться до свого гасла – «Здоров'я ротової порожнини для життя». Зараз ми розробляємо багато нових продуктів, які сприяють красі посмішки наших споживачів. У 2007 році компанія відкрила відділ роботи з професійними фахівцями. Мета діяльності цього відділу компанії DenTek полягає в тому, щоб допомогти професіоналам у галузі догляду за ротовою порожниною зміцнити співпрацю з пацієнтами через використання продуктів компанії, які здобули відмінну репутацію. Слідкуйте за новинами компанії DenTek.

 

Наші цінності

  • DenTek – це можливість для зростання.
  • Ми цінуємо цілісність та простоту.
  • Згуртованість – це наш засіб досягнення успіху.
  • Інновації – засіб побудови нашого майбутнього.
  • Ми прагнемо досконалості у всьому.

 

Про компанію DenTek

Компанія DenTek є національним лідером у галузі продуктів догляду за порожниною рота, які можна придбати у найбільших роздрібних мережах США, таких як Walmart, Target, Walgreens, CVS, Kroger тощо. Компанія DenTek спеціалізується на інноваційних продуктах для догляду за ротовою порожниною. Основні типи продукції компанії – це флос-зубочистки, щітки для очищення міжзубних проміжків, захисні капи при нічному скрегіт зубами, продукти для відбілювання зубів, одноразові зубочистки, продукти для догляду за брекет-системами, продукти для освіження дихання та продукти для тимчасової стоматологічної допомоги.