Поширені запитання

Запитання: Які активні інгредієнти?
Відповідь: Тимол

 

Запитання: Що таке тимол?
Відповідь: Тимол, що входить до steripod® - це натуральна антибактеріальна, протигрибкова та антисептична речовина фармацевтичного класу, ефективність якої була доведена в ході клінічних досліджень. Тимол також є у складі багатьох ополіскувачів для ротової порожнини від провідних виробників..

 

Запитання: Воно токсичне?
Відповідь: Речовина нетоксична за умови дотримання інструкції із застосування (не ковтайте таблетку).

 

Запитання: Чи достатньо steripod® безпечно використовувати його для зубних щіток моїх дворічних дітей?
Відповідь: Так, steripod® безпечний для дитячих зубних щіток. Але використовувати його потрібно під наглядом дорослих. steripod® – це не іграшка.

 

Запитання: Steripod® має аромат, коли я відкриваю упаковку.
Відповідь: Джерелом цього аромату є речовина під назвою тимол. Тимол має аромат чистоти та свіжості. Тимол - це така ж речовина, яка використовується в багатьох ополіскувачах для ротової порожнини від провідних брендів.

 

Запитання: Він не містить глютен?
Відповідь: Ні, steripod не містить глютен.

 

Запитання: Він не містить бісфенол A?
Відповідь: Ні, steripod® пройшов відповідні тестування і ми використовуємо пластик медичного класу.

 

Запитання: Якщо steripod® був куплений для подорожей, його все одно потрібно замінювати кожні 3 місяці, навіть якщо я ним користуватимуся лише кілька разів на рік?
Відповідь: Так, Вам все одно потрібно заміняти steripod® кожні 90 днів, оскільки після відкриття упаковки активні пари з часом слабшають..

 

Запитання: Чи можна мити мій steripod?
Відповідь: Ні. Занурювати steripod у воду не бажано. Не забувайте струшувати воду, що залишилася на Вашій зубній щітці, перед використанням steripod®, а також замінювати Ваш steripod® кожні 3 місяці.

 

Запитання: Що робити, якщо мій steripod® знебарвиться?
Відповідь: Вам доведеться утилізувати Ваш steirpod®, якщо він знебарвився. Не забувайте струшувати воду, що залишилася на Вашій зубній щітці, перед використанням steripod®, а також замінювати Ваш steripod® кожні 3 місяці.

 

Запитання: Чи можна використовувати steripod® у подорожах?
Відповідь: Так. steripod® безпечний для використання в подорожах, і він захистить Вашу зубну щітку від мила, бруду та волосся у дорожній сумці..

 

Запитання: Чи можливо утилізувати steripod® для повторного використання?
Відповідь: Так. Ви можете утилізувати steripod® з іншими продуктами із пластику для повторного використання.  

 

Запитання: Чи можу я використовувати свій steripod® через 3 місяці, як футляр для зубної щітки в подорожах?
Відповідь: Ви можете продовжувати використовувати Ваш steripod® через 3 місяці; проте він не підтримуватиме Вашу зубну щітку в такій же чистоті та свіжості як раніше. Дія парів згодом слабшає