Caries Monsters Fighters

Caries Monsters Fighters - комплексний підхід до мотивації дітей по догляду за ротовою порожниною. Це гра з елементами доповненої реальності, яка допомагає перетворити візит до стоматолога на захоплюючий інтерактив для дитини.

Чим корисна гра?

Лікарям: гра допомагає зацікавити дитину та підготувати її до процесу лікування. Навіть якщо дитина відчує дискомфорт чи біль під час прийому, неприємний досвід нівелюється подарунком нового монстра в колекцію, що залишить позитивний спогад про візит.

Батькам: гра допомагає впоратися зі страхом дітей лікувати зуби. Дитина дізнається про справжні загрози для зубів у вигляді каріозних монстрів і захоче піти до лікаря, щоб отримати нового героя в колекцію.

Дітям: в більшості випадків діти плачуть у лікарів від страху, а не від болю чи дискомфорту. Очікуючи на прийом, дитина може злякатися крику в сусідньому кабінеті, і перебувати в стресовому стані ще до початку візиту. Гра допомагає зменшити рівень стресу дитини та підвищує довіру до лікаря. Малюк залишиться спокійним протягом усього візиту.