Яку зубну пасту вибрати для дитини?

31.01.2021

Кожна мама ставила це питання.

В асортименті SWISS CARE представлені унікальні дитячі зубні пасти від швейцарської компанії-виробника Dr. Wild & Co. AG.

У чому ж особливість дитячих зубних паст?

Справа в тому, що дитяча зубна паста містить стабілізований фторид олова (SnF2). Це безбарвне кристалічне речовина, яка з усіх фторидів у зубних пастах має найбільш високу ефективність.

Механізм дії, властивості фториду олова:

 • має потужний ефект щодо запобігання утворення карієсу та боротьби з ним. Стабілізований фторид олова утворює нерозчинні плівки на поверхні емалі та дентину. За складом це складні солі, що включають олово, фторид, фосфат, які механічно закупорюють дентинні канальці. В результаті передача хворобливого імпульсу на нервові закінчення зуба блокується;
 • знищує бактерії та перешкоджає їх розмноження на поверхні зуба;
 • робить зуби більш стійкими до харчових кислот;
 • найголовніше - утворює депо фториду у твердих тканинах зуба. Депо фторфосфату олова виконує функцію рН залежного резервуару фториду. Воно забезпечує захист від карієсу і одночасно механічну закупорку дентинних канальців. Це призводить до зниження підвищену чутливість зубів;
 • наявність фториду у складі нерозчинних плівок на поверхні зуба насичує зуб мінералами на тривалий період

Враховуючи високу ефективність фториду олова, компанія Dr. Wild & Co. AG розробила унікальну дитячу лінійку EMOFORM actifluor - дитячих зубних паст, яка немає аналогів на світовому ринку.

Діючою речовиною у дитячих пастах також є стабілізований фторид олова.

Дитячі пасти EMOFORM actifluor – це щоденний дбайливий догляд за молочними та постійними зубами. Лінія зубних паст розроблена для кожного вікового періоду, оптимальним вмістом фториду для кожної вікової групи за вимогами Всесвітньої Організації Здоров'я.

Дитячі пасти EMOFORM actifluor мають безліч переваг над будь-якою іншою дитячою пастою:

 • вміст стабілізованого фториду олова в оптимальній кількості, залежно від віку дитини;
 • забезпечують потужний ефект по запобіганню розвитку карієсу та боротьбі з ним;
 • стимулюють процеси насичення дитячих зубок мінералами;
 • містять ксилітол, який забезпечує додатковий протикарієсний ефект;
 • не містять алергенів, барвників, консервантів, штучних підсолоджувачів, лаурилсульфату натрію;
 • мають приємний солодкуватий смак (натуральний підсолоджувач ‐ корінь стевії);
 • мають низьку абразивність (RDA‐40), достатньої для ефективного очищення.
 • нешкідливі при ковтанні;
 • мають оптимальне значення рН.

Таким чином, якщо мама ставить запитання: "Зубна паста з якого віку?", "Яку зубну пасту вибрати?" - відповідь очевидний.

Якщо виникло питання: “Що робити якщо дитина наїлася зубної пасти?” - те, в насамперед, не панікувати, т.к. дитячі зубні пасти EMOFORM actifluor нешкідливі при ковтанні.

Дитяча зубна паста EMOFORM actifluor KIDS призначена для самих Маленьких дітей віком від 0 до 5 років. Це, зокрема, дитяча зубна паста для немовлят.

Комбінація фториду натрію та фториду олова з ксилітом забезпечує чудову захист від карієсу, зміцнює ще таку вразливу зубну емаль малюків.

Паста EMOFORM actifluor KIDS забезпечує ідеальний догляд за молочними зубками. При цьому паста абсолютно нешкідлива при ковтанні, оскільки містить фторид у мінімально допустимої концентрації, і не містить шкідливих компонентів (консервантів, барвників, SLS).

Паста має приголомшливий малиновий смак, який сподобається кожному дитині.

Дитяча зубна паста EMOFORM actifluor YOUNGSTARS призначена для стадії, коли у дитини 6-12 років з'являються постійні зуби. Завдяки фториду олова, що формується емаль підлітка активно насичується мінералами. Це зміцнює емаль та підвищує кислотостійкість.

Дитяча зубна паста EMOFORM actifluor YOUNGSTARS значно зменшує ризик виникнення карієсу, якому так схильні тільки ті, що прорізалися зуби. Має полунично-малиновий смак.