Xlear догляд за синусами Xlear

 

Назальний спрей та Промивання носових пазух

 

Причини вибрати Xlear®

 

ЄДИНА натуральна система догляду за носовими пазухами, яка працює проти бактерій

Продукція Xlear догляду за носовими пазухами спирається на силу ксиліту, натурального інгредієнта, який діє проти бактеріальних колоній. Чистий ксиліт - це біла кристалічна речовина, яка міститься у багатьох фруктах та овочах. Розчин Xlear не тільки очищає, а й зволожує сухі, роздратовані тканини.

 

 

 

 

Гіпертонічний розчин притягує вологу для максимального полегшення сухості

Для боротьби з алергією, застудою та грипом потрібно очищення та зволоження носових пазух. У продуктах Xlear використовується запатентований розчин ксиліту, який діє проти бактерій і притягує вологу носову порожнину для ретельного очищення. З Xlear, Ви зможете насолоджуватися моментами життя, незалежно від сезону.

 

 

 

 

Розчини виготовляються із простих натуральних інгредієнтів

Xlear прагне створювати прості та ефективні продукти, які задіяють природні захисні механізми Вашого організму для підтримки здоров'я. З Xlear Вам не доведеться постійно турбуватися про те, що Ви вдихаєте, тому Ви зможете насолоджуватися життям і більше фокусуватися на тому, що для Вас важливо.

 

 

 

 

Зручне для дітей полегшення алергії, застуди та грипу

Xlear пропонує сольові назальні спреї для дітей, з натуральним інгредієнтом ксилітом, для ефективного та природного зволоження верхніх дихальних шляхів. Сольовий розчин не викликає звикання та роздратування, тому Ваша дитина може вирушати до школи з ясною головою.

 

 

 

 

 

Xlear® Догляд за носовими пазухами

Торгова марка Xlear® пропонує назальні спреї з ксилітом та продукцію для промивання носових пазух, щоб надати Вам повне рішення для здоров'я носових пазух.