Spry Натуральні драже лимонний вибух із ксилітом, 240 шт.

Доставка
Час доставки і тарифи:
Київ

Безкоштовна доставка замовлень вартістю від 1000 грн

Варіанти оплати
Наші переваги
  • — SMS оповіщення
  • — Повернення та обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Чому ми не можемо перестати посміхатися? Тому що є Spry! Драже без цукру Spry містять ксиліт, натуральний підсолоджувач, із клінічно підтвердженими, унікальними, корисними властивостями для здоров'я зубів. Ці драже зручним способом освіжають дихання і при цьому захищають від бактерій, що викликають карієс та руйнування зубів. А з нашими чудовими класичними смаками Ви виявите наскільки легко користуватися Spry і бути впевненими на оглядах у стоматолога!

 

Всім подобається енергійний присмак лимона, але цукор у звичайних цукерках лимонних може зіпсувати Ваші зуби. Натомість візьміть Spry Натуральні драже лимонний вибух з ксилітом! Завдяки натуральному смаку лимона та солодкому ксиліту Ваша усмішка буде найяскравішою.

 

Склад

Ксіліт, лактат кальцію, магнію стеарат, гуміарабік, натуральне лимонне олія, карнаубський віск

 

Інструкція

Численні клінічні дослідження показали, що для отримання максимальної користі від ксиліту для здоров'я ротової порожнини необхідний вплив ксиліту на зуби і тканини порожнини рота протягом дня. Система Spry Захист зубів пропонує повний асортимент натуральних засобів догляду за порожниною рота з ксилітом, щоб зробити цей вплив максимально зручним. Ми рекомендуємо дотримуватися нашої програми SPRY FOR 5.

 

Для досягнення найкращих результатів: їжте Spry драже з ксилітом або комбінацію інших продуктів з ксилітом з лінійки Spry Захист зубів не менше ніж п'ять разів протягом дня.

 

Виробник: Xlear Inc., США

Відгуки не знайдені

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продаж
  • Найпопулярніші
  • Нещодавно переглянуті