EMOFORM Youngstars Дитяча зубна паста, 3 мл

Знижка 14%
18 грн
21 грн
Ви економите: 3 грн
В наявності
 
Доставка
Час доставки і тарифи:
Київ

Безкоштовна доставка замовлень вартістю від 1000 грн

Варіанти оплати
Наші переваги
 • — SMS оповіщення
 • — Повернення та обмін
 • — Різні способи оплати
 • — Найкраща ціна

Дитяча зубна паста з комплексним захистом молочних та постійних зубів.

 

Для дітей віком 6-12 років зі змішаним зубним рядом.

 

Найкращий захист від карієсу, зміцнює зубну емаль і запобігає ерозії:

Комбінація фториду натрію та фториду олова (Youngsrars: 1000 ppm F‾) та ксилітолу забезпечує прекрасний захист від карієсу, зміцнює зубну емаль та запобігає ерозії.

 

Захищає від запалення ясен та бактерій, що викликають карієс зубів:

Фторид олова має протизапальні властивості та бореться з карієсогенними бактеріями ротової порожнини, запобігаючи запаленню ясен та відновлюючи нормальну флору у роті.

 

EMOFORM® Youngstars зі спеціально розробленою для дитячих зубів формулою, яка не містить:

 • алергенів
 • барвників
 • консервантів
 • штучних підсолоджувачів
 • лаурилсульфату натрію

 

Для дітей у будь-якому віці повинні використовуватися тільки найкращі продукти: Тому ми ретельно вибирали компоненти EMOFORM® Youngstars Дитяча зубна паста.

 

RDA (рівень абразивності): 40, pH (рівень кислотності): 5.0-6.0

 

Ефективність EMOFORM® підтверджена у багатьох клінічних дослідженнях.

 

Спосіб застосування: Дітям з 6 до 12 років чистити зуби кілька разів на день.

 

Склад: Glycerin, Silica, Aqua, Xylitol, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, PEG-8, Cellulose Gum, Aroma, Rebaudioside A, Titanium Dioxide, Sodium Fluoride, Stannous Fluori 1000 ppm F)).

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

 

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Причини захворювань, їх дослідження та механізми лікування та профілактики

 

 

 

Лінія зубних паст для кожного віку та періоду, з комплексним захистом молочних та постійних зубів.

Переглянути фрагмент презентації EMOFORM actifluor лікарем Є. Венгер

Здорові зуби

 

Карієс і гінгівіт – це хворобливі стоматологічні захворювання, які досить поширеними, незважаючи на те, що їх виникнення можна попередити. Карієс розвивається при неправильному догляді за ротовою порожниною і при вживанні продуктів харчування та напоїв, що містять цукор. Бактерії, що викликають появу карієсу, присутні в ротовій порожнині і в зубному нальоті за кілька хвилин перетворюють цукор на кислоти і полісахариди, що ушкоджують зуби. Кислоти атакують зубну емаль і розчиняють мінеральні солі, що входять до її складу, що призводить до утворення каріозних порожнин. Полісахариди збільшують кількість біо-відкладень та нальоту, підвищуючи ризик запалення ясен.

 

EMOFORM actifluor Youngstars

 

На стадії, коли у дитини відбувається заміна молочних зубів постійними, зубний ряд у дитини змішаний. Ця стадія спостерігається у віці від 5 до 14 років. Найвищий ступінь ризику розвитку карієсу у дітей віком від 6 до 12 років, оскільки зуби, що прорізалися, ще повністю не затверділи, дитина ще не зовсім добре навчилася чистити зуби, а молочні зуби уражені карієсом, є джерелом карієсогенних бактерій.

 

Тому ми рекомендуємо дітям ретельно чистити зуби двічі на день з використанням м'якої зубної щітки та зубної пасти EMOFORM actifluor Youngstars. Батькам дітей цієї вікової групи слід допомагати дітям правильно чистити зуби або принаймні нагадувати їм про необхідність почистити зуби перед сном. Дітям зі змішаним зубним рядом (віком від 5 до 14 років) слід найбільшою мірою уникати напоїв та продуктів харчування із вмістом цукру.

 

Оскільки діти цієї вікової групи схильні до більш високого ризику розвитку карієсу, вони повинні відвідувати стоматолога один раз на рік для перевірки.

 

Відгуки не знайдені

Можливо вас це зацікавить
 • Хіти продаж
 • Найпопулярніші
 • Нещодавно переглянуті