EMOFLUOR Щоденний догляд Зубна паста, 75 мл

Доставка
Час доставки і тарифи:
Київ

Безкоштовна доставка замовлень вартістю від 1000 грн

Варіанти оплати
Наші переваги
 • — SMS оповіщення
 • — Повернення та обмін
 • — Різні способи оплати
 • — Найкраща ціна

Чутливі шийки зубів (підвищена чутливість зубів), запалені ясна, профілактика зубного карієсу та карієсу шийки зуба

 

EMOFLUOR® Щоденний догляд Зубна паста містить високоактивне, стабілізоване фтористе олово (II) (1000 мг/л F- і 3000 мг/л Sn ), каріостатичні (емаль і дентин) , антибактеріальні та десенситивні (зниження гіперчутливості) властивості якого були доведені різними дослідженнями.

 

Застосування фториду олова для догляду за зубами та ротовою порожниною є надзвичайно ефективним. Однак стабілізація цієї фторидної сполуки у складі продукту для гігієни ротової порожнини без пригнічення її біологічної активності є складним завданням. Її вдалося вирішити завдяки стоматологічним дослідженням компанії Dr. WILD, отже, були розроблені зубний гель (інтенсивне лікування) та зубна паста (щоденне застосування), що містять стабілізований фторид олова.

 

Було проведено велику кількість клінічних досліджень фториду олова. Це фтористе з'єднання визнано одним з найбільш ефективних проти чутливих шийок зубів (підвищена чутливість зубів), запалення ясен та для профілактики карієсу емалі та дентину.

Характеристики:
 • каріостатичну дію на емаль та дентин
 • запобігання зубному нальоту
 • ефект накопичення
 • оклюзія дентинних канальців (зниження гіперчутливості)
 • стимулює утворення слини і запобігає сухості у роті.

 

Рекомендується для щоденного використання.

Показник RDA: 37 (низька абразивність), Ra: 0,49 (низька стиральна дія), Re: 33,3 (достатній ступінь очищення).

 

Ефективність EMOFLUOR® підтверджена у багатьох клінічних дослідженнях.

 

Спосіб застосування: дорослим та дітям з 6 років чистити зуби кілька разів на день.

 

Склад: Glycerin, Silica, Aqua, Propylene Glycol, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, PEG-8, Phosphocolamine, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Stannous F = 0,1% F), Sodium Saccharine, Limonene.

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

 

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Причини захворювань, їх дослідження та механізми лікування та профілактики

 

 

 

Рішення Dr. Wild для чутливих зубів та оголених шийок зубів

Переглянути фрагмент презентації Emofluor лікарем Е. Венгер

 

Поширеність проблеми: Кожен третій дорослий страждає на підвищену чутливість зубів!

 

Втрата зубної емалі або атрофія ясен викликає підвищену чутливість зубів та оголення шийок зубів. Атрофія ясен виникає із віком чи є наслідком запалення чи роздратування ясен.

 

Внаслідок цього шийки зубів з підвищеною чутливістю оголюються і залишаються без будь-якого захисту і зуб реагує гострим болем на зовнішні дії (високі або низькі температури, солодкий, кислий, механічний вплив). Поширеним також є подразнення поверхні шийки зуба через ерозію, викликану найчастіше занадто енергійним чищенням зубів (при надмірній жорсткості щетини зубної щітки, занадто сильному натиску, використанні високоабразивної зубної пасти).

 

Крім того, підвищена чутливість до болю виникає при стоншенні емалі на жувальних поверхнях зуба. Короткочасні хворобливі відчуття можуть також виникнути після зняття зубних відкладень.

 

Причина: Патофізіологія

 

Дентин складається з безлічі канальців. Ці канальці заповнені рідиною. У разі оголення дентину, через цю рідину зовнішній вплив (тепло чи холод, дотик, потік повітря тощо) легко передається безпосередньо на нервові закінчення, що призводить до виникнення болю.

 

При підвищеній чутливості зубів чи шийок зубів хворобливі відчуття супроводжують процес чистки зубів. При цьому у людини виникає бажання знехтувати гігієнічними процедурами ротової порожнини, що призводить до серйозних захворювань ясен і зубів.

 

Рішення: Фторид олова

 

Для профілактики карієсу та зниження гіперчутливості зубів використовуються різні сполуки фторидів. Найбільш поверхневу дію (лише на емаль) мають монофосфат натрію та фторид натрію. Глибоку дію має амінофторид. Найсильнішою і пролонгованою дією має стабілізований фторид олова, який діє не тільки на емаль, але і на дентин.

 

 

Фторид олова утворює захисний шар на поверхні дентину. Відбувається закупорка дентинних канальців, у результаті передача хворобливого імпульсу на нервові закінчення блокується. Біль запобігли.

 

 

Додаткова перевага: Шар фториду олова це також чудовий резервуар фториду який запобігає карієсу кореня.

 

Крім того, він забезпечує комплексний захист від агресивного впливу кислот та запобігає виникненню ерозій.

 

Фторид олова, комплексний терапевтичний засіб місцевого застосування для гігієни ротової порожнини:

 

 • Запобігання пришийкуого карієсу
 • Прекрасна каріостатична дія
 • Захищає шийки зубів від агресивного впливу кислот та подальшого розм'якшення дентину
 • Десенсибілізуючий ефект на дентин
 • Протизапальна дія
 • Антимікробна дія
 

 

Досить складно стабілізувати двовалентний фторид олова (II) у складі зубної пасти або гелю проти гідролізу та окислення для того щоб зберегти його ефективну біодоступність. Цю проблему вдалося вирішити у продукції серії EMOFLUOR.

 

 

Підтверджена клінічними дослідженнями покращена дія завдяки стабілізованому фториду олова у продукції EMOFLUOR®

 

Зниження підвищеної чутливості дентину: Формування шару фторфосфату олова на поверхні дентину доведено шляхом визначення концентрації олова на поверхні дентину.

 

У ході досліджень зубна паста та гель EMOFLUOR показали високу здатність до утворення шару на поверхні дентину в порівнянні з комерційною доступною зубною пастою, до складу якої входить не стабілізований фторид олова та порівняно з водою. Продукція EMOFLUOR має кращу каріостатичну дію завдяки вищій концентрації шару, що також забезпечує прекрасне зниження підвищеної чутливості дентину.

 

 

 

Каріостатична дія: Стійкість дентину до впливу кислот доведено визначенням концентрації кальцію розчиненого на поверхні дентину.

  

Застосування зубної пасти та гелю EMOFLUOR. забезпечило підвищення стійкості до впливу кислот порівняно з доступною комерційною зубною пастою, до складу якої входить не стабілізований фторид олова.

 

EMOFLUOR - це все найкраще, що може дати фторид олова для лікування оголених зубних шийок, проти підвищеної чутливості зубів і для прекрасної профілактики карієсу.

 

Відгуки не знайдені

Можливо вас це зацікавить
 • Хіти продаж
 • Найпопулярніші
 • Нещодавно переглянуті