DEPURDENT Очищення та полірування Паста для чищення зубів, 75 мл

Знижка 10%
705 грн
783 грн
Ви економите: 78 грн
В наявності
 
Доставка
Час доставки і тарифи:
Київ

Безкоштовна доставка замовлень вартістю від 1000 грн

Варіанти оплати
Наші переваги
  • — SMS оповіщення
  • — Повернення та обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Помітно чисті, білі зуби для сліпучої посмішки
 

Для забезпечення чистоти поверхні зубів необхідно користуватися зубною щіткою, зубною пастою та засобами очищення міжзубного простору. Однак ці засоби не завжди захищають від фарбування зубів. Забарвлення, поява якого викликано зовнішніми факторами (нікотин, кава, чай, а також інші оборотні фарбування) можна усунути за допомогою пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT®, здатністю (коефіцієнт абразивності, значення RDA: 200).

 

DEPURDENT® містить широко поширену абразивну речовину підтвердженої ефективності - пемзу дрібного помелу. Пемза – це чистий, натуральний продукт (пористий, прозорий вулканічний камінь), утворений вулканічними виверженнями з високим вмістом газу, що характеризується позитивним екологічним балансом.

 

DEPURDENT® не містить хімічних відбілювачів, ензимів та консервантів.

 

Застосовуйте DEPURDENT® при необхідності, один або два рази на тиждень наносячи пасту на вологу зубну щітку.

 

Чистіть та поліруйте пофарбовані ділянки дрібними круговими рухами. Якщо у Вас є підвищена чутливість або пошкодження зубів, перед застосуванням пасти для чищення та полірування зубів проконсультуйтеся у стоматолога.

 

Ополіскувач для ротової порожнини DEPURDENT® – чудовий додаток до пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT®!

 

Ефективність DEPURDENT® підтверджена у клінічних дослідженнях.

 

Спосіб застосування: використовуйте DEPURDENT® при необхідності, один або два рази на тиждень.

 

Склад: Pumice, Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Silica, PEG-8, Sodium Laurylsulfate, Titanium Dioxide, Potassium Phosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Chloride, Saccharin, C.I. 17200, Limonene.

RDA 200, pH 7.

 

Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Причини захворювань, їх дослідження та механізми лікування та профілактики

 

 

 

Паста для чищення та полірування зубів від Dr.Wild забезпечить Вам сяючу посмішку

Подивитись фрагмент презентації лінії DEPURDENT лікарем Є. Венгер

Природний колір зубів

 

Природний колір зубів включає широкий спектр різних відтінків. Для дорослих основним кольором зубів є колір слонової кістки з індивідуальними відтінками, які залежать від віку та етнічної приналежності та варіюються від чисто білого до жовтуватого та від коричневого до темно-сірого. Згодом, через неправильне чищення зубів, зубного нальоту та фарбування натуральний колір зубів може суттєво змінитися. Омертвілі зуби (зуби з віддаленими каналами) набувають сірого кольору. Крім того, зуби можуть виглядати жовтими також і у разі тонкої зубної емалі, через яку просвічує дентин темнішого кольору.

 

Зубний наліт

 

Зубний наліт – це сукупність усіх відкладень на поверхні зубів. Зубний наліт класифікується як твердий або м'який наліт, а фарбування на поверхні зубів також відносять до зубного нальоту. Твердий зубний наліт складається із зубного каменю (мінералізований зубний наліт) та відкладень (підясенний зубний камінь). М'який зубний наліт майже на 80% складається з бактерій, що мешкають у ротовій порожнині.

 

Фарбування зубів

 

Фарбування зубів - це видиме відхилення кольору поверхні зуба від природного кольору.

 

Фарбування зубів можна розділити на два типи:

 

1) Внутрішнє (Необоротне фарбування зубів)

 

Внутрішнє забарвлення, тобто. фарбування у внутрішніх тканинах зуба відбувається у тому випадку, якщо під час процесу мінералізації зуби піддаються впливу деяких лікарських засобів (наприклад, тетрациклінів), а також у разі хвороби матері під час вагітності (гігантоклітинний гепатит), або у разі травмування пульпи зуба. Таке внутрішнє фарбування зуба неможливо відчистити і може вплинути на загальний стан зубів.

 

2) Зовнішнє (Зворотне фарбування зубів)

 

Зовнішнє фарбування, тобто фарбування на поверхні зуба, спостерігається тільки на тих зубах, які вже прорізалися. Такий вид фарбування зубів відбувається в тому випадку, коли різні відкладення, що утворюються на поверхні зуба (зубний наліт, зубний камінь), внаслідок дії різних сил тяжіння (міжмолекулярні сили, електризація, водневі зв'язки) притягують пігменти або барвники, що містяться в їжі, напоях, ліках, природних стимуляторах та металах, а також бактерії (меланодонтія).

 

DEPURDENT® - Помітно чисті, сліпучі зуби

 

Недостатньо просто почистити зуби

 

Чищення зубів за допомогою зубної щітки, зубної пасти та засобів очищення міжзубних проміжків є необхідним для поверхневого очищення зубів. Але це не обов'язково захищає від зовнішнього фарбування. Фарбування, поява якого викликано зовнішніми факторами (нікотин, кава, чай, а також інші оборотні фарбування) можна усунути за допомогою пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT®, що має високу чистячу здатність (коефіцієнт абразивності, значення RDA: 195). Багато людей прагнуть забезпечити своїм зубам помітну білизну, сліпучий блиск та природний колір.

 

Паста для чищення та полірування зубів DEPURDENT® усуває такі фарбування:

Продукти харчування: чорниця, вишня, лакриця, каррі

Напої: чай, кава, червоне вино

Природні стимулятори: нікотин, горіх бетеля (Areca catechu)

Лікарські засоби: хлоргексидин, препарати заліза, різні антибіотики

 

Паста для чищення та полірування зубів DEPURDENT® містить широко поширену абразивну речовину підтвердженої ефективності – пемзу дрібного помелу. Пемза це чистий, натуральний продукт (пористий прозорий вулканічний камінь), утворений вулканічними виверженнями з високим вмістом газу, який характеризується позитивним життєвим циклом.

 

Паста для чищення та полірування зубів DEPURDENT® не містить хімічних відбілювачів, ензимів та консервантів.

 

Застосовуйте пасту для чищення та полірування зубів DEPURDENT® тільки по

при необхідності, один або два рази на тиждень завдавши пасту на вологу зубну щітку. Чистіть і поліруйте пофарбовані ділянки дрібними круговими

рухами. Якщо Ви маєте підвищену чутливість або пошкодження зубів, перед застосуванням пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT® проконсультуйтеся у стоматолога.

 

Ополіскувач для ротової порожнини DEPURDENT® – чудовий додаток до пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT®!

 

• Його спеціальна формула1) запобігає утворенню зубного нальоту та фарбування та допомагає зберегти природну білизну зубів.

• Фторид захищає зуби від карієсу.

• Приємний смак надовго освіжає подих.

 

Відгуки не знайдені

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продаж
  • Найпопулярніші
  • Нещодавно переглянуті